0 slides available for this slider.

טיפים

כיצד לשמור על ניקיון הרהיטים?
רהיטי עור - כדי לשמור על המראה היוקרתי של רהיטי עור בבית ובמשרד יש להרחיקם ממקורות חום (תנורים וכד'), ולהעמידם במקום שאינו חשוף לקרני שמש ישירות. את הרהיטים מומלץ לשאוב בעזרת שואב אבק (עם מברשת מיוחדת) אחת לכמה ימים ולהשלים את הניקוי בעזרת מטלית יבשה. אם נוצרו כתמים על העור, אפשר לנסות ולהסירם בעזרת מטלית לחה ולאחר מכן לנגב בעדינות.

רהיטי עץ - רהיטי עץ יש להציב הרחק ממקום שאליו מגיעות קרני שמש ישירות, כדי למנוע שינויי גוון בעץ. תנאים קיצוניים של חום, קור, לחות או יובש יכולים לפגוע ברהיטי עץ ולכן מומלץ לשמור על תנאים מתאימים בסביבתם. אם נשפך נוזל על רהיט עץ, מומלץ לנגבו ולייבשו מיד בעזרת מטלית יבשה. יש להקפיד ולהרחיק מרהיטי עץ חפצים חדים ולניקוי יסודי ניתן להשתמש בתכשירי ניקיון מקצועיים המיועדים למטרה זו.

כיצד לנקות רצפות פרקט?
כדי לשמור על ניקיון רצפת הפרקט בבית ובמשרד ניתן להשתמש בשואב אבק, במטאטא ובמטלית רכה ולחה (סחוטה היטב). את המטלית יש לשטוף ולנקות בתדירות גבוהה ואף מומלץ להחליפה בחדשה כשעוברים לנקות אזור אחר בבית. לניקוי יסודי יותר ניתן להשתמש בתכשירי ניקיון מיוחדים המתאימים לניקוי הפרקט. על מנת להגן על הפרקט מנזקי הזזת רהיטים, ניתן לצפות את רגלי הרהיטים במגן גומי ואם יש צורך להזיז את הרהיטים יש לעשות זאת על ידי הרמה ולא על ידי גרירה.
כיצד לשמור על ניקיון השטיח ועל שלמותו?
שטיחים נוהגים לצבור אבק, לכלוך וחיידקים ולכן מומלץ לשאוב אותם פעם עד פעמיים בשבוע ולמסרם לניקוי מקצועי כל כמה חודשים. בעזרת ניקוי מקצועי ותחזוקה שוטפת יחזיק השטיח מעמד שנים רבות וישמור על מראהו המקורי. שטיח שניזוק ניתן לשקם בעזרת שירותים מקצועיים. כיום קיימות טכניקות רבות ומגוונות לשיקום שטיחים: שחזור, חידוש, איחוי קרעים, השתלת חוטים, מתיחה ועוד. חשוב לפנות לגורם מתאים ומנוסה.

ניקוי כתמים (הטיפים לקוחים ממגזין MSN סטייל):
כתם סורר על השטיח הוא מטרד לא קטן, אבל אל תאמרו נואש. ברוב המקרים יש פתרון, גם אם הוא לוקח קצת זמן. סבלנות ועבודה קשה, ובסוף זה ישתלם לכם.

הסיכויים להיפטר מהכתמים גוברים ככל שתזדרזו להתייחס אליהם. ככל שיעבור הזמן, כך שתעבדו קשה יותר.
מסירי כתמים המיועדים לבגדים יכולים לנקות גם כתמים מהשטיח. כדאי להחזיק אחד בבית לשעת חירום.
נתקעתם בלי מסיר כתמים: אבקת סודה לשתייה יעילה בהסרת רוב הכתמים. השאירו את האבקה על הכתם במשך 20 דקות; גם מסיר לק נטול אצטון יכול להועיל.
כוס מים רותחים בתוספת אבקת כביסה או כוס יין לבן (כן, קראתם נכון) ושתי כוסות מים, יכולים להמיס כתמי שומן ומזון.
אל תשפשפו את מקום הכתם! תנו לחומרים להיספג כמה דקות ואחר כך נסו להסיר אותו.
אם לאחר הניסיון הראשון הכתם אינו יורד, תנו לשטיח להתייבש ורק אז נקו שנית.
אם הכתם עדיין שם, ניקוי יבש, או מומחה לניקוי שטיחים, כבר יעשו בשבילכם את העבודה.

זקוקים למומחה בניקוי שטיחים? צרו קשר.
כיצד להכין את המבנה לצביעה?
כדי לשמור על מראה אסתטי של מבנה מומלץ לצבוע אותו אחת לשנה, או כאשר מופיעים בו סדקים וחורים. כהכנה ראשונית לצביעה יש לנקות את הקירות היטב. לאחר מכן יש לכסות כל שטח או חפץ באזור המיועד לצביעה, כולל כיסוי הפנלים ושקעי החשמל בנייר דבק וכיסוי רהיטים ורצפות ביריעות. לקבלת משטח צביעה חלק יש לקלף שאריות צבע מן הקירות, לסתום חורים וסדקים שנוצרו בהם ולאחר מכן לשייף אותם. עכשיו נותר רק לצבוע ולהתחדש!
כיצד למנוע הופעת מכרסמים?
הימצאותם של מכרסמים במבנה מהווה סכנה חמורה ליושביו: המכרסמים נוגסים בבידוד כבלי חשמל וגורמים לניתוק זרם החשמל במבנה, ואף גרוע יותר - לקצר ולדליקות. סכנה נוספת טמונה בהיותם נושאי מחלות כמו דבר, טיפוס ועוד, המזיקות לבני אדם ואף קטלניות עבורם. כדי למנוע הופעת מכרסמים יש להתקין רשתות על חלונות המבנה ולהימנע מהשארת מזון גלוי בשעות הלילה. אם נתקלתם בסממני הימצאותם של מכרסמים בקרבתכם, מומלץ לקרוא למדביר מקצועי בהקדם האפשרי.
זקוקים לשירותי הדברה? צרו קשר.
clients-logo
סניף שרון: משק אילן ברקאי - גבעת חן טל: 09-7447445 פקס: 09-7447441 | סניף מרכז: התע"ש 33 גבעתיים טל: 03-9410101 פקס: 03-9529191 
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | הצהרת נגישות
ייעוץ חינם
1000 תווים שמאל